Finał akcji Milka w Krynicy Zdrój

6 lipca podczas wielkiego finału akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!”, Podczas finału w  Krynicy-Zdrój zagra Kayah!

Wtedy też dowiemy się, czy to właśnie ta miejscowość zdobędzie tytuł Najmilszego Miasta w Polsce.

Drugiego finalistę – Rawę Mazowiecką odwiedzi Maryla Rodowicz, a Zakopower pojedzie do Augustowa.
O tym, gdzie pojedzie każda z gwiazd zadecydowało losowanie przeprowadzone przed kamerami Dzień Dobry TVN.

Kayah to wybitna polska artystka rozpoznawana z nowoczesnych i energetycznych dźwięków. Na swoim koncie ma już 10 albumów, Kayah jest też właścicielką firmy fonograficznej Kayax

Krynica-Zdrój podczas poprzednich etapów akcji „Milka otrzymała bardzo duże wsparcie od swoich mieszkańców i sympatyków.  Każdy, kto chciałby wspierać Krynicę-Zdrój w dążeniach do zdobycia tytułu Najmilszego miasta w Polsce może do 6 lipca wysłać wirtualne przytulenia – głosy.

Najważniejsze wydarzenia z imprez będą relacjonowane w ogólnopolskich stacjach radiowych i telewizyjnych. Wielki finał na żywo zobaczą miliony Polaków w telewizji TVN.

W ramach akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!” szukamy najbardziej sympatycznej miejscowości w Polsce. Akcja jest skierowana do wszystkich Polaków, którzy to poprzez wysyłanie wirtualnych przytuleń wyłonią najmilsze miasto w Polsce.

Akcja „Milka ma  5 etapów.

Pierwsza faza rozpoczęła się 25 kwietnia i trwała do 25 maja, kiedy to zostały wyłonione trzy miasta finałowe. To ich mieszkańcy w następnych tygodniach mieli za zadanie zorganizować wyjątkowe wydarzenia promujące miłą atmosferę panującą w mieście.

Na miejscowość, która otrzyma najwięcej przytuleń czeka tytuł Najmilszego Miasta w Polsce oraz promocja w ogólnopolskich mediach o wartości pół miliona złotych. Zwycięzcę akcji poznamy 6 lipca 2014 r 

Krynica noclegi zaprasza na wspaniały wypoczynek


Możliwość komentowania jest wyłączona.