W Bukowinie…

W sezonie od wiosny do jesieni Bukowina Tatrzańska to doskonała baza wypadowa do wyjścia na wszystkie piesze trasy w rejonie TATR (również Słowackich). 
W niewielkiej znajduje się ośrodek Termy bukowiańskie. Termy bukowiańskie to centrum rozrywki dla całej rodziny, ośrodek uzdrowiskowy i rehabilitacyjny.
Obiekty termalne obejmą 12 basenów: 6 wewnętrznych i 6 zewnętrz­nych.
Temperatura wody w basenach utrzymuje się w granicach 28-36°C.

W sezonie zimowym miasto staje się doskonałą bazą narciarską.
Znajduje się tu Stacja Narciarska RUSIŃ-SKI, a w odległości około 3 km zespół dziewięciu wyciągów. Jeden z nich to wyciąg krzesełkowy. Stoki są sztucznie naśnieżane, oświetlone i ubijane ratrakami. Na miejscu znajdują się wypożyczalnie sprzętu sportowego, a także szkółki narciarskie.
Bukowina noclegi to malowniczo położone pokoje gościnne i apartamenty. Pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe z łazienkami wyposażone są w sprzęt RTV. Z okien roztacza się piękny widok na Tatry Wysokie. Sala kominkowa i telewizyjna oraz sala ze stołem bilardowym i do tenisa stołowego, sala hydromasażu, a także sauna oraz jacuzzi.

Wyżywienie na miejscu – kuchnia domowa. Istnieje możliwość otrzymania 2 lub 3 posiłków dziennie. Na miejscu znajduje się sklep spożywczy.

Zaplecze do wszechstronnego wypoczynku oraz prowadzenia spotkań biznesowych i szkoleniowych.


Możliwość komentowania jest wyłączona.