Noclegi Karpacz

Znajduje się w pięknie położonym zakątku Polski w Karkonoszach u podnóża Śnieżki.

Mikroklimat będący osnową tego regionu jest bardzo sprzyjający zdrowiu a góry i lasy zachęcają nas do pieszych wędrówek i uprawianiu wszelkiego rodzaju sportów.

ŚNIEŻKA najwyższy szczyt Karkonoszy i zarazem całych Sudetów. Na szczycie barokowa kaplica pod wezwaniem św. Wawrzyńca.

Drewniana Świątynia Wang to najbardziej znana atrakcja turystyczna Karpacza.

TOR SANECZKOWY KOLOROWA jazda w letniej rynnie saneczkowej dostarczy niesamowitych wrażeń. Jest to jeden z najdłuższych torów saneczkowych w Polsce.

Zapora na Łomnicy w Karpaczu została wybudowana na początku XX wieku, po ogromnej powodzi jaka spowodowała wylewająca Łomnica kilka lat wcześniej.

Karpacz wyciągi narciarskie w Kompleksie Narciarskim Śnieżka i samym Karpacz oraz  trasy narciarskie: 3 nartostrady Białego Jaru, Kompleks Narciarski Śnieżka, Trasy zjazdowe na stoku Karpatki – Karpatka Ski, Centrum Aktywnej Rekreacji Pod Śnieżką, Stacja narciarska pod Wangiem, Lodowiec, Centrum Rekreacji i Sportu Kolorowa. więcej »

Karpacz posiada różnorodne możliwości uprawiania sportu.

Wędrówki na rakietach śnieżnych to forma zimowej rekreacji, lekki trekking dla każdego. Wędrować można wszędzie tam, gdzie jest śnieg, począwszy od pierwszych opadów jesienią aż do późnej wiosny.

Muzeum Zabawek w Karpaczu mieści się w dawnym budynku dworca kolejowego. Można podziwiać kolekcję zabawek i lalek z całego świata  której podstawę stanowi prywatny zbiór Henryka TomaszewskiegoMuzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu mieści się w zabytkowej, górskiej chacie o konstrukcji przysłupowej.

Lodowisko w Karpaczu położone jest obok Białego Jaru. Tafla lodowiska ma powierzchnię 600 metrów kwadratowych. 

Całoroczny Park Linowy TARZAN w Karpaczu to ciekawa atrakcja turystyczna dla dzieci i dorosłych. To największy tego typu obiekt w Karkonoszach.

Kompleks SANDRA SPA w Karpaczu zaprasza do swojego aquaparku. W skład kompleksu basenowego wchodzi 7 basenów. Dodatkową atrakcją wodną są zjeżdżalnie.

Kolejka turystyczna to bardzo ciekawa atrakcja dla wszystkich tych, którzy chcą zwiedzić Karpacz, jak i jego okolice. Każdą rozpoczętą przejażdżkę można przerwać i dokończyć później według rozkładu, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą się zatrzymać w pewnych miejscach na dłuższą chwilę. więcej »

Karkonoskie Drezyny Ręczne to ciekawa atrakcja zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Drezyny są napędzane siłą mięśni. Atrakcja czynna codziennie w sezonie letnim.

Atutem małej miejscowości jest cisza i spokój oraz łatwy dostęp do gór. W pobliżu jest szereg stoków narciarskich oraz szlaków turystycznych.

Położenie, klimat, zabytki oraz bogata historia miasteczka sprawiają, że jest to jeden z najpiękniejszych i najatrakcyjniejszych zakątków naszego kraju.

Do dyspozycji Gości są pokoje:

2,3,4 osobowe z łazienkami lub do 2 pokoi wspólna łazienka, tarasami oraz TV. ( TV sat w opcji )
Do dyspozycji gości jest aneks kuchenny na II piętrze (naczynia,sztućce,czajnik bezprzewodowy oraz 2 lodówki).

Na parterze jest świetlica oraz aneks kuchenny.

Przed posesją są miejsca postojowe na samochód.

Możliwość grillowania na ogrodzie, zwróconym w stronę przepieknej Śnieżki.

Spokojne miejsce a zarazem łatwy dostęp do sklepów i gastronomii- z posesji bezpośredni widok na panoramę Karkonoszy.

Bardzo dbamy o czystość i higienę oraz dobre samopoczucie gości i przyjazną atmosferę.

Noclegi Karpacz to udany wypoczynek w bardzo przystępnych, atrakcyjnych cenach.

Warto zobaczyć

  • KRZESZÓW – EUROPEJSKA PERŁA BAROKU
  • SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ ŁASKAWEJ
  • POCYSTERSKI KOMPLEKS W KRZESZOWIE
  • ODDALONY JEST OD KARPACZA 33 km.
  • JEST NIEOCENIONYM SKARBEM
  • DZIEDZICTWA EUROPEJSKIEGO.
Tanie noclegi Karpacz, Karpacz noclegi centrum, Karpacz noclegi tanio

Możliwość komentowania jest wyłączona.